Agios Georgios south – jih

Letovisko, kde byl náš hotel Golden Sands, krásné písčité pláže a ne moc turistů, ideál pro rodiny s dětmi nebo cestovatele v kategorii 55+.
Hotel v letovisku Agios georgios na Korfu

Na našem partnerském webu si můžete přečíst recenzi hotelu Golden Sands, včetně nových fotek, a pokud byste chtěli vyrazit na Korfu na dovolenou, pak zájezdy na dobré ceny najdete zde >>

Hotel Golden Sands

Hotel je to pěkný, ne moc velký, což nám jako rodině vyhovovalo, že jsme kilometr nešli po chodbách na jídlo jako v jiných lepších resortech, personál příjemný, komunikují anglicky, snídaně byla od 8-10h a večeře od 19-21h. Snídaně kontinentální, výběr z mnoha potravin, výborného řeckého jogurtu, ovoce, bábovky, kávy či čaje. Menu co bylo k večeři vidíte na obrázku.
Hotel Golden Sands menu Hotel Golden Sands menu 2

V okolí najdete vše potřebné, koloniál s potravinami, dárkovými předměty i oblečením a také nezbytnými „nafukovadly“ k moři. Restaurací je zde také dost, není problém si objednat třeba pizzu a odnést si ji sníst na pláž, případně na pláži u Restaurace XL. Pokud si objednáte jídlo v této restauraci nebo i jiných podél pláží, máte lehátka a slunečník zdarma.
Cesta k pláži naproti hotelu Golden Sands Sem jsme chodili s dětmi, koncem týdne, ale už byly velké vlny a majitel odnesl lehátka :(
Pláž naproti hotelu Golden Sands Cena za 2 lehátka a 1 slunečník - pláž naproti hotelu
Pláž pod Restaurací XL Pláž, kde se platí 4€ za lehátka a slunečník, vedle XL pláže
Hned vedle hotelu je půjčovna čytřkolek, skůtrů i kol, kde mají hosté hotelu slevu 20%, my jsme si ale zašli cca 300m směrem do centra letoviska do půjčovny „George„, kde mají motorky i čtyřkolky za stejnou cenu, ale novější modely.
Georges autopůjčovna
A když od půjčovny půjdete dál dalších cca 500m dojdete až k pláži, kde už to je jen kousek k jezeru Korission Lake.
Agios Georgios křižovatka naproti půjčovně George - pro benzín pojedete doprava :) Pláž v centru Agios Georgios