Na ostrově Korfu jsou 2 letoviska Agios Georgios se stejným názvem, my byli v tom jižním, cca 25km od hlavního města Kerkyry, v hotelu Golden Sands. Název je příznačný, protože tamní pláž má délku až 7km s jemným pískem, ne jako jinde na ostrově, kde jsou pláže převážně s oblázky – kamenité.

Mapa Korfu Řecko

Letovisko, kde byl náš hotel Golden Sands, krásné písčité pláže a ne moc turistů, ideál pro rodiny s dětmi nebo cestovatele v kategorii 55+.

Golden Sands hotel - Řecko Korfu

Na našem partnerském webu je recenze hotelu Golden Sands, včetně nových fotek, a pokud byste chtěli vyrazit na Korfu na dovolenou, pak zájezdy za dobré ceny najdete zde >>

Hotel Golden Sands

Hotel je to pěkný, ne moc velký, což nám jako rodině vyhovovalo, že jsme kilometr nešli po chodbách na jídlo jako v jiných lepších resortech, personál příjemný, komunikují anglicky, snídaně byla od 8-10h a večeře od 19-21h. Snídaně kontinentální, výběr z mnoha potravin, výborného řeckého jogurtu, ovoce, bábovky, kávy či čaje. Menu co bylo k večeři vidíte na obrázku.

Hotel Golden Sands menu - Řecko Korfu Hotel Golden Sands menu 2 - Řecko Korfu

V okolí najdete vše potřebné, koloniál s potravinami, dárkovými předměty i oblečením a také nezbytnými „nafukovadly“ k moři. Restaurací je zde také dost, není problém si objednat třeba pizzu a odnést si ji sníst na pláž, případně na pláži u Restaurace XL. Pokud si objednáte jídlo v této restauraci nebo i jiných podél pláží, máte lehátka a slunečník zdarma.

Cesta k pláži naproti hotelu Golden Sands - Řecko Korfu

Pláž Agios Georgios - Řecko Korfu

Pláž Agios Georgios 6 - Řecko Korfu

Cena za 2 lehátka a 1 slunečník - Aqios Georgios - Řecko Korfu

Pláž pod restaurací XL - Aqios Georgios - Řecko Korfu

Pláž 2 - Agios Georgios - Řecko Korfu

Hned vedle hotelu je půjčovna čtyřkolek, skůtrů i kol, kde mají hosté hotelu slevu 20%, my jsme si ale zašli cca 300m směrem do centra letoviska do půjčovny „George„, kde mají motorky i čtyřkolky za stejnou cenu, ale novější modely.

TIP: Půjčovna aut je i na webu.

A když od půjčovny půjdete dál dalších cca 500m dojdete až k pláži, kde už to je jen kousek k jezeru Korission Lake.

Agios Georgios křižovatka (Řecko Korfu) naproti půjčovně George - pro benzín pojedete doprava :)

Pláž v centru Agios Georgios - Řecko Korfu

Hotely v letovisku Agios Georgios jih:

  • Romeo Apartmány
  • Hotel Elena apartments

Dovolená Korfu

Čtěte české recenze hotelů na Invia.cz

Koupit zájezd

Rezervovat ubytování