Než navštívíte Řecko a ostrov Korfu, je dobré si přečíst recenze hotelů v letovisku, kde bude vaše dovolená. V článku najdete několik tipů, kde tyto informace hledat.

Bohužel téměř žádný web cestovní kanceláře nemá na webových stránkách sekci, kde byste si recenzi konkrétního hotelu mohli přečíst. Což je na jednu stranu škoda, na druhou to ale celkem chápu.

Takže přichází na řadu weby jako Invia.cz či Dovolená.cz, což jsou cestovní agentury nabízející zájezdy od více než 300 cestovních kanceláří a recenze si zde rozhodně přečtete od mnoha turistů, kteří na ostrov Korfu navštívili.

Recenze hotelů Invia

Na tomto webu si je čtu nejraději, jak graficky mi to vyhovuje, tak i informace zde vypadají pravdivé 🙂 Odkaz je přímo na sekci Řecko Korfu, ale samozřejmě si lze přečíst i jiné řecké ostrovy nebo země.

Recenze hotelů Dovolena.cz

I na webu, jehož majitelem je Radim Jančura a jeho společnost Student Agency, si přečtete mnoho recenzí o ubytování na Korfu. Informace taky dobré, i když lépe se mi to čte na Invii.

Recenze hotelů Booking.com

Na webu, kde můžete najít ty nejlepší nabídky ubytování po celém světě, samozřejmě nechybí jak recenze hotelů od majitelů, ale také od návštěvníků ze všech koutů světa. Ty najdete v záložce Zobrazit všechna autentická hodnocení.

Kdo umíte anglicky, rozhodně je dobré si přečíst nejen reakce od Čechů, ale i od cizinců, protože někdy je problém stejný a někdy se určité věci nelíbí „pouze nám“ 🙂

Velmi oceňuji mnoho fotek u každého hotelu (i když zde najdete k pronájmu i celé domy, apartmány, pensiony nebo třeba i mobilní domky).

Recenze na ubytování jsou zde – stačí rozkliknout konkrétní hotel.

Tento web bych využil, pokud seženete levné letenky a pak ubytování rezervujte zde a dovolená vás bude stát někdy i o více než polovinu méně, než kdybyste si ji koupili u cestovky.

řecko korfu